Bashkësia Shqiptare IKRA-Siegen e.V.

Freundschaftsfest

Festa e Miqësisë

Data: 15.06.2024

Jeni të mirëpritur prej orës 12:00 tek Tenda (Pavillon) i xhamisë Ikra-Siegen ku do te gjeni ushqime tradicionale dhe jo vetëm!

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Scroll to Top