Bashkësia Shqiptare IKRA-Siegen e.V.

Bashkëatdhetar të nderuar,

me datën 30.06.2017 mbahet Freundschaftsfest-i i 34 me radhë.

Hapja e këtij manifestimi bëhet në ora 12:00.

Do të marrin pjesë bashkësi dhe organizata të ndryshme nga më shumë se 20 nacionalitete, ku do të ofrohet program i pasur me muzikë, vallëzim dhe poashtu do të ofrohen specialitete ushqimore nga nacionalitete të ndryshme.

Natyrisht se edhe ne do të jemi aty prezent dhe do të ofrojmë specialitete ushqimore shqiptare.

Prandaj i ftojmë të gjithë baskëatdhetarët që të na vizatojnë dhe të kalojnë një pasdite të mirë familjare.

 

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Scroll to Top