Freundschaftsfest

Festa e Miqësisë

Data: 11.06.2022

Jeni të mirëpritur prej orës 12:00 tek Tenda (Pavillon) i xhamisë Ikra-Siegen ku do te gjeni ushqime tradicionale dhe jo vetëm!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *