Bashkësia Shqiptare IKRA-Siegen e.V.

Hapja solemne e xhamisë Shqiptare në Mannheim
Hapja solemne e xhamisë Shqiptare në Mannheim

2 thoughts on “Hapja solemne e xhamisë Shqiptare në Mannheim”

  1. urime fehtra ramazani ghithve moslimani pre kadruhh hasani une jami nipi molla drize gjilani une jam holland selamu alejkum

  2. Faleminderit Kadrush, edhe juve urime kjo fest e madhe dhe e bereqtshme.

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Scroll to Top