Bashkësia Shqiptare IKRA-Siegen e.V.

Selam alejkum vëllezër të nderuar.
Ju urojmë nga zemra gëzuar Festën e Bekuar të Fitër Bajramit!
Allahu i pranoftë adhurimet tona dhe mbarësi e mirësi na dhashtë në familjet tona!
Allahu na ruajtë dhe dhëntë lumturi të përdybotshme familjarisht!

Me respekt: Xhamia Ikra Siegen

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Scroll to Top