Bashkësia Shqiptare IKRA-Siegen e.V.

Njoftohen të gjithë bashkëatdhetarët e besimit islam të Siegen-it me rrethinë, se ditën e premte (me datë 15 qershor 2018), pritet të jetë Dita e Parë e Fitër Bajramit.

Namazi i Sabahut do të falet në orën 04:30,
kurse Namazi i Bajramit do të falet në orën 06:00.

Allahu i pranoftë adhurimet tona dhe mbarësi e mirësi na dhashtë në familjet tona!

Gëzuar për shumë vjet Fitër Bajramin!

Me respekt: Xhamia Ikra Siegen

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Scroll to Top