Bashkësia Shqiptare IKRA-Siegen e.V.

Njoftimi i Kurban Bajramit:

Njoftohet xhemati i nderuar i Xhamisë Ikra Siegen, se ditën e premte (me datë 1 shtator 2017), pritet të jetë Dita e e Parë e Kurban Bajramit. Namazi i Sabahut do të falet në orën 06:00, kurse Namazi i Bajramit do të falet në orën 07:30. Allahu i pranoftë adhurimet tona dhe mbarësi e mirësi na dhashtë në familjet tona! Gëzuar për shumë vjet Kurban Bajramin!

Me respekt: Xhamia Ikra Siegen

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Scroll to Top