Bashkësia Shqiptare IKRA-Siegen e.V.

Njoftimi i Kurban Bajramit

Njoftohet xhemati i nderuar i Xhamisë Ikra Siegen, se ditën e dielë (me datë 11 Gusht 2019), pritet të jetë Dita e Parë e Kurban Bajramit.
Namazi i Sabahut do të falet në orën 05:30, kurse Namazi i Bajramit do të falet rreth orës 07:00.
Allahu i pranoftë adhurimet tona dhe mbarësi e mirësi na dhashtë në familjet tona!
Gëzuar për shumë vjet Kurban Bajramin!

Me respekt: Xhamia Ikra Siegen

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Scroll to Top