Bashkësia Shqiptare IKRA-Siegen e.V.

Njoftohet xhemati i nderuar i Xhamisë IKRA-Siegen, se ditën e dielë (me datë 25 qershor 2017), pritet të jetë Dita e e Parë e Fitër Bajramit.

Namazi i Sabahut do të falet në orën 04:45,

kurse Namazi i Bajramit do të falet në orën 06:00.

Allahu i pranoftë adhurimet tona dhe mbarësi e mirësi na dhashtë në familjet tona! Gëzuar për shumë vjet Fitër Bajramin!
Me respekt: Xhamia Ikra Siegen

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Scroll to Top