Bashkësia Shqiptare IKRA-Siegen e.V.

Nesër, më 12 prill 2021, në të perënduar, pritet të hyj nata e parë e Ramazanit (1442 H) dhe me 13 prill në agim dalim agjërueshëm në ditën e parë të këtij Ramazani.
Dhëntë Allahu e mbërrijmë dhe maksimalisht prej tij përfitojmë!

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Scroll to Top