Bashkësia Shqiptare IKRA-Siegen e.V.

Njoftimi i Kurban Bajramit:
Njoftohet xhemati i nderuar i Xhamisë Ikra Siegen, se ditën e martë (me datë 21 Gusht 2018), pritet të jetë Dita e Parë e Kurban Bajramit.
Namazi i Sabahut do të falet në orën 05:45, kurse Namazi i Bajramit do të falet rreth orës 07:30.
Allahu i pranoftë adhurimet tona dhe mbarësi e mirësi na dhashtë në familjet tona!
Gëzuar për shumë vjet Kurban Bajramin!

Me respekt: Xhamia Ikra Siegen

Leave a Comment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Scroll to Top